Serwis


Marek Miśta
Kierownik Działu Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 502 196 128
marek.mista@optopol.com.pl

Aleksander Tarasin
Zastępca Kierownika
Działu Serwisu
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 502 196 133
aleksander.tarasin@optopol.com.pl

Martyna Kalińska
Sekretariat
Referent ds. Biurowych
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 691 471 986
serwis@optopol.com.pl

Zawiercie

Michał Sętkowski
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 695 703 111
michal.setkowski@optopol.com.pl

Tomasz Nowicki
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 601 544 688
tomasz.nowicki@optopol.com.pl

Krzysztof Ciszewski
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42 
tel.: 602 191 984
krzysztof.ciszewski@optopol.com.pl

Łukasz Moś
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 507 090 500
lukasz.mos@optopol.com.pl

Michał Pawłowski
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 603 353 513
michal.pawlowski@optopol.com.pl

Krzysztof Zdeb
Specjalista ds. Sprzętu
Optycznego firmy HUVITZ
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 502 196 134
krzysztof.zdeb@optopol.com.pl
 

Warszawa

Daniel Świdlicki
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 601 234 235
daniel.swidlicki@optopol.com.pl


Poznań

Marcin Jóźwiak
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 502 196 138
marcin.jozwiak@optopol.com.pl
 

Serwis międzynarodowy

Monika Kobic
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 660 455 392
monika.kobic@optopol.com.pl

Tomasz Pardel
Specjalista ds. Serwisu
tel.: 32 / 64 492 42
tel.: 660 454 347
tomasz.pardel@optopol.com.pl